сутрешно кафе пред Парламента, 28 юни
Явор Никифоров е онова момче с черната брада, което цяло лято носеше остроумни големи плакати по жълтите павета, измисляше какви ли не акции, като например тази с дините пред Парламента на 45-тия ден. Яшу беше арестуван няколко пъти – единият в нощта на Белия автобус. Яшу беше се понесъл на протест на 12-ти октомври въоръжен с праз и огромен пакет тоалетна хартия и снимката му все още обикаля пространството и навява усмивки.
21 септември, 100 дни протест
е, днес, 10 януари, Яшу организира и Националния протест на полицаите. и за пореден път обра овациите, заслужено. хиляди полицаи от цялата страна пазеха празната сграда от … никого.
интелигентен, чудат, усмихнат, прям. докато тук има подобни млади хора – има и надежда.
комплименти!
Ирен Филева: Когато власта вижда в Явор Никифоров момчето с праза и не забелязва учителят по информатика на година, няма шанс с никакво разузнаване и силови акции! Това е положението. Формално Явор свика национален протест на полицията. И не започна пръв.
още от моите герои на протеста: Юлия, Мишо, Люба, Апостол, Мария, Иво, Христо, Петър
#протест #оставка #дансwithme #промяна
Да, наистина е страхотен Явор 🙂 Възхищавам му се! Трябва да има повече хора като него.